Keress meg minket a Google+-on

Alapítvány

Tanulóink Jövőjéért Alapítvány

Adószám: 19676322-1- 42

Kérjük adója 1%-ával támogassa iskolánk alapítványát!

Digitális Témahét

Pályázatok

Focipálya bérlés

Felhívjuk minden kedves látogatónk figyelmét, hogy iskolánkban lehetőség nyílt szabadtéri, műfüves focipálya bérlésére.

Pályabérlés a titkárságon, a  260-6558 telefonszámon.

Kerületi versenyek 2016 - 2017.

Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny

kerületi fordulója

2016. november. 23.

I. helyezett

Németi Niké 6.t

Felkészítő tanár:  Csernák Lászlóné

A Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny fővárosi fordulóján Kőbányát többek között Németi Niké képviselheti majd.

További sikeres versenyzést kívánunk!

 


 

 

Kerületi versenyek 2015 - 2016.

 

 

Műveltségi Vetélkedő a 7 - 8. évfolyam részére

2016. április 14.

I. helyezett

Dobos-Kovács András és Erdei Gábor 7.z

IV. helyezett

Nagy Kinga és Vass Anna Flóra 8.z

 

Felkészítő tanár: Menyhárt Sándor

Gratulálunk!

 


 

 

Fővárosi Informatikai Alkalmazói Tanulmányi

Verseny  kerületi forduló 7 - 8. osztály

2016. március

Szövegszerkesztés kategória

III. helyezett

Sáfrány Balázs 7.t

Felkészítő tanár:  Petőné Bertalan Mária

VII. helyezett

Szopcsák Nikolett 8.a

Felkészítő tanár: Petőné Bertalan Mária


Táblázatkezelés kategória

I. helyezett

Erdei Gábor 7.z

Felkészítő tanár:  Petőné Bertalan Mária

II. helyezett

Pham Martin 8.z

Felkészítő tanár:  Petőné Bertalan Mária


Prezentáció kategória

I. helyezett

Ji Yu Chen 7.z

Felkészítő tanár:  Petőné Bertalan Mária és Péter Bernadett

X. helyezett

Dobos-Kovács András 7.z

Felkészítő tanár: Péter Bernadett

 

A Fővárosi Informatikai Alkalmazói Tanulmányi Verseny budapesti dőntőjén Kőbányát Erdei Gábor és Ji You Chen 7.z osztályos tanulók képviselhetik majd. További sikeres felkészülést és eredményes versenyzést kívánunk mindkettőjüknek!

Minden versenyzőnek és felkészítő tanárnak gratulálunk!

 


 

"Mindent vagy semmit!"   kerületi angol nyelvi vetélkedő 5 - 6. osztály

2016. március 17.

A Szent Lászlós csapat az V. helyen végzett!

Csökönyi Norbert 5.z, Németi Niké 5.t,

Dao László 6.t, Kasztovszky Mihály 6.t

Felkészítő tanárok: Holánszky Kinga, Illés Zsuzsa és Pappné Fábián Ágnes

Gratulálunk a csapatnak!

 


 

Fővárosi Informatikai Alkalmazói Tanulmányi Verseny  kerületi forduló 5 - 6. osztály

2016. február 25.

Paint kategória

I. helyezett

Németi Niké 5.t

Felkészítő tanár:  Péter Bernadett

III. helyezett

Molnár Izabeli Letícia 6.a

Felkészítő tanár:  Csabainé Kürtösi Emőke

IV. helyezett

Kasztovszky Mihály 6.t

Felkészítő tanár:  Csabainé Kürtösi Emőke


Kiskomplex kategória

I. helyezett

Dao László 6.t

Felkészítő tanár:  Péter Bernadett

IV. helyezett

Kálló Márton 6.t

Felkészítő tanár: Péter Bernadett

VII. helyezett

Zubor Ádám 6.a

Felkészítő tanár:  Csabainé Kürtösi Emőke

A Fővárosi Informatikai Alkalmazói Tanulmányi Verseny budapesti dőntőjén Kőbányát Németi Niké5.t és Dao László 6.t osztályos tanulók képviselhetik majd. További sikeres felkészülést és eredményes versenyzést kívánunk mindkettőjüknek!

Minden versenyzőnek és felkészítő tanárnak gratulálunk!

 


 

Herman Ottó Országos  Biológia Verseny kerületi forduló

2016. február 23.

II. helyezett

Juhász Brigitta 8.z

VI. helyezett

 Erdei Gábor 7.z

 

Felkészítő tanár:  Horváth Erzsébet

Gratulálunk! 

 


 

Fővárosi Komplex Rajzverseny kerületi fordulója

2016. február
 
 
"Ebben a tanévben fokozott szakmai érdeklődés kíséri a fejlesztési célok és a lebonyolítási forma tekintetében megújult Komplex rajzversenyt. A szakmai kapcsolatok megteremtésének és az elért eredmények megosztásának igényét a nyolcszáz feletti számban beérkezett regisztráció és beküldött pályázati munka igazolja."
 
Iskolánk tanulója, Miklós András 5.t osztályos tanuló sikeresen pályázott, így részt vehet a verseny döntőjén, kerületünk általános iskoláiból egyedüliként. A pályázati munka egy választott görög átváltozás-mítosz illusztrációja volt, grafikai technikával, A/3-as méretben. Felkészítő tanára Erdeiné Krobák Edit.
 
 
 
Gratulálunk Andrásnak! További eredményes versenyzést!
 
 

 

Hevesy György Országos Kémiaverseny kerületi forduló

2016. február 17.

II. helyezett

Zhang Tímea 7.a

V. helyezett

 Fűrész Arnold 7.a

Juhász Brigitta 8.z 

Felkészítő tanár: Szabó Erika

 

A verseny fővárosi fordulójára továbbjutott Zhang Tímea 7.a osztályos tanuló.

Gratulálunk! További sikeres versenyzést kívánunk!

 


Kerületi Népdaléneklési Verseny 1 - 2. osztály

2016. február 16.
 
Arany minősítés

Bodó Anikó, Csertán Laura, Csókás Blanka, Droznyik Krisztina, Győző Anna, Kertész Alexandra, Kovács Vivien, Marton Réka, Nagy Olivía és Sarkadi Viktória 2.z

Énekegyüttes

Ezüst minősítés

Dóbé Ákos, Gyúró András és Sáfrány Tamás 2.z

Kisegyüttes

Ezüst minősítés

Bakos Karina, Balogh Melissza,  Benedek  Fanni, Benkovics Beáta, Dózsa Alíz, Fábián Petra, Kámán Bora, László Angelika, Székely Noémi és Török Kamilla 1.z

Énekegyüttes

A versenyzők felkészítője: Dobos-Kovácsné Turóczy Éva

 

Valamennyi népdalénekesnek gratulálunk!

 


 

Kerületi Népdaléneklési Verseny 5-6. és 7-8. osztály

2016. január 21.
 
Kiemelt arany minősítés

Uzel Melissza 5.z

Szóló

Kiemelt arany minősítés

Bobori Gábor 8.z

Szóló

Kiemelt arany minősítés

Borsos Vitória, Kalmár Emese, Romsics Nóra, T. Kovács Adrienn 6.z

Kisegyüttes

Kiemelt arany minősítés

Balog Melinda, Barta Fanni, Biró Boldizsár, Bobori Gyula, Borsos Viktória, Feja Roland, Geszler Orsolya, Juhász Bernadett, Szabó Ramóna, Torda Ábel 6.z

Énekegyüttes

Kiemelt arany minősítés

Bóna Bianka, Juhász Brigitta, Ley Fanni, Máté Viktória, Mohácsi Alexandra, Nagy Kinga, Simon Luca, Szántó Nikolett, Vasas Gerda, Vass Flóra 8.z

Énekegyüttes

Arany minősítés

Hurubás Anna 6.z

Szóló

Arany minősítés

Csókás Anna, Ley Fanni, Vasas Gerda, Vass Flóra 8.z

Kisegyüttes

Arany minősítés

Borsodi Sára, Kárpáti Petra, Kató Anna, Martinkovics Amanda, Meleg Zsófia, Mészáros Nóra, Pauer Andrea, Szabó Noémi, Szíj Jázmin 5.z

Énekegyüttes

Arany minősítés

Heim Henrik, Ji Yu Chen, Paunoch Péter, Stoian Márk, Varga Ákos 7.z

Énekegyüttes

Ezüst minősítés

Heim Henrik 7.z

Szóló

A versenyzők felkészítője: Hajsrekker Krisztina

A Budapesti Népdaléneklési Versenyre továbbjutottak és a versenyen Kőbányát képvisellhetik Uzel Melissza 5.z és Bobori Gábos 8.z osztályos tanulók, a 6.z osztály kisegyüttese és énekegyüttese, valamint a 8.z osztály énekegyüttese.

 

Valamennyi népdalénekesnek és Kriszta néninek is sok szeretettel gratulálunk!


 

 

"Magyar hungarikumok nyomában" 

csapatverseny 7 - 8. osztály

2015. szeptember 30.

III. helyezés

Szőlőfürt 

Dobos-Kovács András, Dudás Zsaklin, Erdei Gábor és Paunoch Péter 7.z

Felkészítő tanár: Bódiné Gazdik Anikó

IV. helyezés

Unicum

Barta Ivett, Kármán Roland, Barta Ivett és Szopcsák Nikolett 8.a

Felkészítő tanár: Bódiné Gazdik Anikó

 

Gratulálunk a tanév első versenyén elért remek eredményekért!

A verseny folyamán készített képek megtekinthetőek az iskola GOOGLE+ oldalán.

 




 

Kerületi versenyek 2014 - 2015.

"Együtt gondolkodni jó!" 

Játékos matematika csapatverseny 5 -6. osztály

2015. április 14.

III. helyezett

"Mindent tudunk!" csapat

Gál Krisztián 5.z, Kasztovszky Mihály 5.t

Gál Dóra 6.z, Kis Kinga 6.z

Felkészítő tanár: Erdeiné Krobák Edit és

Petró Zsuzsa

 

Gratulálunk a csapatnak és a felkészítőknek!

 


 

Kerületi Helyesíró Verseny 4. osztály

2015. április 9.

III. helyezett

Németi Niké 4.t

Felkészítő tanár:Horváth Lászlóné


Gratulálunk!


 

"Ügyes kezek" napközis verseny 1 - 4. osztály

2015. március 26.

"Leghúsvétibb" díj

Csertán Laura, Droznyik Krisztina 1.z

Csabai Anna, Shan W. Esther 2.z

Felkészítő tanár: Kincse Mária és

Dudásné Noveczki Enikő


"Legbarátibb" díj

Bedák Vanda, Fodor Eszter 3.t

Borsodi Sára, Mészáros Nóra 4.z

Felkészítő tanár: Balázs Kálmánné

 

Mindannyiuknak gratulálunk!

 


 

Kerületi Népdaléneklési Verseny 1-2. osztály

2015. március 17.
 
Kiemelt arany minősítés

Dobos-Kovács Anna, Torda Csenge 2.z

Kisegyüttes

Arany minősítés

Bodó Anikó, Dóbé Ákos, Gyúró András, Huszovszky-Szabó Zoltán, Marton Réka, Nagy Olivía, Petricsák Tamás, Sáfrány Tamás, Szakács Laura, Tündi 1.z

Énekegyüttes

Arany minősítés

Bábosik Csenge, Fábry Menta, Geszler János, Kulina-Horváth Gabriella, Nagy Ákos, Szegváry Roland, Pham Martin, Tóth Alexandra, T. Kovács Ágnes

Énekegyüttes

 

A versenyzők felkészítője: Turóczy Éva

 

Valamennyi népdalénekesnek gratulálunk!


 

Kerületi Népdaléneklési Verseny 3 - 4. osztály

2015. január 28.
 
Kiemelt arany minősítés

Borsodi Sára, Kató Anna, Mészáros Nóra, Modok Luca, Kaszanyitzky Blanka, Martinkovics Amanda, Szabó Noémi, Talabér Zita, Uzel Melissza 4.z 

Énekegyüttes

http://www.info-port.hu/upload/mov_0393.mp4 

Arany minősítés

Borsos-Szabó Ábris, Csökönyi Norbert 4.z

Kisegyüttes

http://www.info-port.hu/upload/mov_0395.mp4

Arany minősítés

Juhász Dorottya, Szabó Hanna, Szakács Laura, Varga Viktória 3.z

Kisegyüttes

http://www.info-port.hu/upload/mov_0394.mp4

Arany minősítés

Dobi Sára, Germán Bendegúz, Kovács Kristóf, Pál Levente, Juhász Dorottya, Birtalan Brigitta, Varga Viktória, Molnár Sophie, Koch Lili, Filip-Orbán Katinka 3.z

Énekegyüttes

http://www.info-port.hu/upload/mov_0396.mp4

 

A versenyzők felkészítője: Turóczy Éva

 

Valamennyi népdalénekesnek gratulálunk!

 


Kerületi Versmondó Verseny 1 - 4. osztály

2014. november 18.

I. helyezett

Tömösváry Andrea  1 .z

Felkészítő tanár: Takács Zoltánné 

III. helyezett

 Németi Niké 

Felkészítő tanár: Horváth Lászlóné 


 

Gratulálunk!


 

 

2013 - 2014.

Kerületi Balladamondó Verseny

2014. május

I. helyezett

Bobori Gábor 6.z

Felkészítő tanár: Berkesziné Várhelyi Annamária


Gratulálunk!

 


 

Kerületi Prózamondó Verseny 3 - 4. osztály

2014. május 7.

V. helyezett

Kiss Veronika 4.z

Felkészítő tanár: Takács Zoltánné

 

A Kerületi Prózamondó Verseny további részt vevői: Hajzer Dorka 3.z, Inotai Tamara 3.t és Kasztovszky Mihály 4.t osztályos tanulók.

Valamennyi versenyzőnek gratulálunk!

 



Kerületi informatika - számítógépes rajz -  verseny

4. osztály

2014. április 18.

II. helyezett

Molnár Izabell Letícia 4.a

Felkészítő tanár: Kiss Andrea

V. helyezett

Kiss Veronika 4.z

Felkészítő tanár: Csabainé Kürtösi Emőke

 

A versenyen részt vett mág Kossuth Gábor 4.z osztályos tanuló.

Gratulálunk!


 

 Angol nyelvű játékos csapatverseny 5 -6. osztály

2014. április 8.

IV. helyezett

Bucsi Levente 5.a

Nagy Tibor Ede 6.a

Felkészítő tanár: Müller Éva

 

Gratulálunk!

 


 

Kerületi Matematika Verseny 5 - 6. osztály

2014. április 3.

6. osztály:

I. helyezett

Nguyen Phoung Thao Vy 6.z

Felkészítő tanár: Horváthné Szarvas Jolán

IV. helyezett

Hatos Luca 6.t

Felkészítő tanár: Petőné Bertalan Mária

5. osztály:

VI. helyezett

Soós Roland 5.a

Felkészítő tanár: Radácsi Tivadar

A Kerületi Matematika Versenyen elért eredménye alapján Nguyen Phoung Thao Vy 6.z osztályos tanuló jutott tovább a budapesti fordulóra. További sikeres versenyzést kívánunk!


Minden versenyzőnek gratulálunk!
 


 

"Ügyes kezek" napközis verseny 1 - 4. osztály

2014. április 2.

A "Legbozontosabb" díj

Kató Sára és Szaniszló Nikoletta 1.t

Dózsa Boglárka és Paál Levente 2.z

Felkészítő tanár: Turi Anikó


"Murrisabb" díj

Bálint Adrienn, Dankó Hunor, Do May Nhung és Nguyen Phuong Anh Vü Viktor 4.a

Felkészítő tanár: Aratóné Kocsis Gabriella

 

Mindannyiuknak gratulálunk!

 


 

Kerületi Matematika Verseny 7 - 8. osztály

2014. április 1.

7. osztály:

II. helyezett

Selmeci László 7.z

Felkészítő tanár: Szabó Erika

IV. helyezett

Apáthy Réka 7.t

Felkészítő tanár: Szabó Erika

8. osztály:

III. helyezett

Kovács Márió 8.z

Felkészítő tanár: Szabó Erika

A versenyen részt vett még Halász Kármen 7.t osztályos tanuló.

Kőbányát a versenyen elért pontszámok alapján Apáthy Réka 7.t és Selmeci László 7.z osztályos tanuulók képviselik majd a budapesti versenyen.

Valamennyi versenyzőnek gratulálunk!

 


 

Kerületi Népdaléneklési Verseny 3 - 4. osztály

2014. március 19.
 
 
Kiemelt arany minősítés

Csabai Zsigmond, Kossuth Gábor, Torda Ábel 4.z

Kisegyüttes

Kiemelt arany minősítés

Bobori Gyula, Borsos Viktória, Feja Roland, Gál Krisztián, Kalmár Emese, Kiss Veronika, Kossuth Gábor, Romsics Nóra, Szabó Ramóna,Torda Ábel 4.z 

Énekegyüttes

Arany minősítés

Csabai Zsigmond 4.z

Szóló

Arany minősítés

Borsodi Sára, Csökönyi Norbert, Hajzer Dorka, Martinkovics Amanda, Mészáros Nóra, Modok Luca, Pauer Andrea, Szabó Noémi, Talabér Zita, Uzel Melissza 3.z

Énekegyüttes

Ezüst minősítés

Kató Anna 3.z

Szóló

A versenyzők felkészítője: Turóczy Éva

 

Valamennyi népdalénekesnek gratulálunk!

 


Fővárosi Informatikai Alkalmazói Tanulmányi Verseny 7 - 8. osztály

2014. március 13.

Táblázatkezelés kategória:

IV. helyezett

Keszei Márk 7.t

Felkészítő tanár: Petőné Bertalan Mária

Prezentáció kategória:

II. helyezett

Oláh Sarolta 8.z

Felkészítő tanár: Csabainé Kürtösi Emőke

VI. helyezett

Csibi Genovéva 7.a

Felkészítő tanár: Csabainé Kürtösi Emőke

A verseny részt vevője volt még Kovács Márió 8.z és Mennich Melitta 7.a osztályos tanulók.

Valamennyi versenyzőnek gratulálunk!

Fővárosi Informatikai Alkalmazói Tanulmányi Verseny utolsó fordulóján Kőbányát prezentáció kategóriában Oláh Sarolta 8.z osztályos tanuló képviseheti. 

További eredményes versenyzész kívánunuk!

 


 

Fővárosi Informatikai Alkalmazói Tanulmányi Verseny 7 - 8. osztály

2014. március 11.

Szövegszerkesztés kategória:

I. helyezett

Deák Árpád 8.a

III. helyezett

Rigó Kende 8.z

Komplex kategória:

II. helyezett

Horváth Nikolett 7.t

IV. helyezett

Székely Márton 7.t

VI. helyezett

Dobos-Kovács Péter 7.t

Felkészítő tanár: Csabainé Kürtösi Emőke

Fővárosi Informatikai Alkalmazói Tanulmányi Verseny utolsó fordulóján Kőbányát szövegszerkesztés kategóriában Deák Árpád 8.a, komplex kategóriában Horváth Nikolett 7.t  osztályos tanulók képvisehetik. 

További eredményes versenyzész kívánunuk!

 


 

Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny

kerületi fordulója 5 - 8. osztály

2014. február 28.

I. helyezett

Kis Kinga 5.z

Felkészítő tanár:  Szalontainé Szűcs Erika

Nguyen Phoung Thao Vy 6.z

Felkészítő tanár: Berkesziné Várhelyi Annamária

III. helyezett

Nagy Kinga 6.z

Felkészítő tanár:  Petőné Bertalan Mária

Antal Jolán 7.z

Felkészítő tanár: Hadnagy Ágnes

A Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny fővárosi fordulóján Kőbányát többek között Kis Kinga 5.z és Nguyen Phoung Thao Vy 6.z osztályos tanulók képviselik majd.

További sikeres versenyzést kívánunk!

 


 

Komplex Képzőművészeti Verseny 1 - 4. osztály

2014. február 25.

II. helyezett

Csabai Zsigmond 4.z

Felkészítő tanár: Takács Zoltánné és Horváthné Szarvas Jolán

III. helyezett

Nehéz Dorka 1.t

Felkészítő tanár: Pandula Ildikó és Horváthné Szarvas Jolán

V.  helyezett

Hurubás Anna 4.z

Felkészítő tanár: Takács Zoltánné és Horváthné Szarvas Jolán

Koch Lili 2.z

Felkészítő tanár: Sulyán Mihályné és Horváthné Szarvas Jolán

 

 verseny további részt vevői: Csető Csilla 1.t, Németi Niké 3.t és Papp András 3.t osztályos tanulók voltak .

A Fővárosi Komplex Képzőművészeti Versenyen Kőbányát többek között Nehéz Dorka 1.t és Csabai Zsigmond 4.z osztályos tanulók fogják képviselni.

További sikeres versenyzést kívánunk!

Minden versenyzőnek gratulálunk!

 


 

A Hermann Ottó Országos Biológia Verseny Kőbányai Fordulója

2014. február 18.

 

II. helyezett

Kasztovszky Anna 7.z

III. helyezett

Apáthy Réka 7.t

V. helyezett

Antal Jolán 7.z

 

A versenyzőket felkészítette Horváth Erzsébet

A Hermann Ottó Országos Biológia Verseny Budapesti Fordulóján Kőbányát Kasztovszky Anna 7.z osztályos tanuló képviselheti. További eredményes felkészülést és sikeres versenyzést kívánunk!

 

Gratulálunk!

 


 

Az Országos Hevesy György Kémia Verseny Kőbányai Fordulója

2014. február 12.

7. osztály

II. helyezett

Selmeci László 7.z

X. helyezett

Antal Jolán 7.z

8. osztály

VI. helyezett

Rigó Kende 8.z

VII. helyezett

Aoua Ádám 8.a

 

A versenyzőket felkészítette Szabó Erika

Valamennyi versenyzőnek gratulálunk!

 


 

Fővárosi Informatikai Alkalmazói Tanulmányi Verseny 5-6. osztály

2014. február 13.

komplex kategória:

I. helyezett

Pham Martin 6.z

Felkészítő tanár:  Petőné Bertalan Mária

II. helyezett

Hatos Luca 6.t

Felkészítő tanár:  Petőné Bertalan Mária

Fővárosi Informatikai Alkalmazói Tanulmányi Verseny végső fordulóján Kőbányát komplex kategóriában Pham Martin 6.z és Hatos Luca 6.t osztályos tanulók képviselik majd.

További sikeres versenyzést kívánunk!

 


 

 

Történelemi Csapatverseny 5. osztály

"Az ókori római hadtörténete" 

2014. február 11.

 

III. helyezett

Bucsi Levente 5.a

Sáfrány Balázs 5.t

Varga Balázs 5.a

IV. helyezett

Dobos-Kovács András 5.z

Stoian Márk 5.z

Varga Ákos 5.z

 

A csapatokat a versenyre felkészítette Mádi Ágnes.

Minkét csapatnak gratulálunk!

 


 

S z í n p á l y á z a t  2 0 1 4 .

2014. február 6.

I. helyezett

Vas Anna Flóra 6.z 

A zsüri különdíját Horváth István 8.a osztályos tanuló érdemelte ki.

Mindkét versenyző felkészítő tanára Erdeiné Krobák Edit volt.

A 2014. évi színpályázat valamennyi részt vevőjének gratulálunk!


 

Kerületi Vers- és Prózamondó Verseny

2014. február 5.

Vers kategória:

II. helyezett

Regős Bence 5.t

Felkészítő tanár:  Káldy Zsuzsanna

Bobori Gábor 6.z

Felkészítő tanár:  Berkesziné Várhelyi Annamária

Herr Szilvia 8.t

Felkészítő tanár: Csernák Lászlóné

III. helyezett

Pénzes Anna 7.z

Felkészítő tanár:  Hadnagy Ágnes

 

Próza kategória:

I. helyezett

Balog Vanessza Lili 8.z

Felkészítő tanár: Csernák Lászlóné

A Budapesti Vers- és Prózamondó Versenyen Kőbányát a prózamondó kategóriában Balog Vanessza Lili képviselheti.

Jó felkészülést és sikeres versenyzést kívánunk!

Valamennyi versenyzőnek és felkészítő tanárnak gratulálunk!

 


 

Komplex Képzőművészeti Verseny 5 - 6. osztály

2014. február 4.

III. helyezett

Kis Kinga 5.z

V. helyezett

Biró Mátyás 6.z

Ley Fanni 6.z

 

Komplex Képzőművészeti Verseny 7 - 8. osztály

2014. február 4.

II. helyezett

Kasztovszky Anna 7.z

III. helyezett

Nguyen Thu Huong 8.a

IV. helyezett

Schwanberger Fruzsina 7.a

 

A versenyzők felkészítője: Erdeiné Krobák Edit 

Mindannyiuknak gratulálunk!

 


 

Kerületi Német Versmondó Verseny

2014. január 30.

III. helyezett

Sáfrány Ágnes 7.z

Felkészítő tanár:  Hadnagy Ágnes

 

Gratulálunk!

 


 

Kerületi Népdaléneklési Verseny 7 - 8. osztály

2014. január 29.

 Kiemelt arany minősítés

Antal Jolán, Antal Tamara, Benedek Hajnal, Csóti Gyapjas Patrícia, Kasztovszky Anna, Nagy Zsuzsanna, Osztolykán Amanda, Pénzes Tímea 7.z

Énekegyüttes

Arany minősítés

Balla Alexa, Balogh Lili, Kinder Adél, Nagy Vera, Németh Petra, Oláh Sarolta, Sarkadi Éva 8.z

Énekegyüttes

Arany minősítés

Balla Alexa 8.z

Szóló

Ezüst minősítés

Benedek Hajnal 7.z

Szóló

A versenyzők felkészítője: Hajsrekker Krisztina

Valamennyi népdalénekesnek gratulálunk!

A Budapesti Népdaléneklési Versenyen Kőbányát iskolánkból Antal Jolán, Antal Tamara, Benedek Hajnal, Csóti Gyapjas Patrícia, Kasztovszky Anna, Nagy Zsuzsanna, Osztolykán Amanda és Pénzes Tímea 7.z osztályos tanulók képviselik.

Jó felkészülést és eredményes versenyzést kívánunk!


 

Fogarasi Erzsébet Könyvtárhasználati Verseny 5 - 6. osztály 

2014. január 29.

I. helyezett

Szopcsák Nikolett 6.a

Felkészítő tanár: Stróbl Imréné

 helyezett

Bucsi Levente 5.a

Felkészítő tanár: Stróbl Imréné

 

Gratulálunk!

 


 

 

Teleki Pál Országos Földrajz - Földtan Verseny

7 - 8. osztály

2014. január 28.

I. helyezett

Apáthy Réka 7.t

Felkészítő tanár: Horváth Erzsébet

II. helyezett

Selmeczi László 7.z

Felkészítő tanár: Horváth Erzsébet

A Teleki Pál Országos Földrajz - Földtan Verseny budapesti fordulóján Kőbányát  iskolánk tanulói, Apáthy Réka 7.t és Selmeczi László 7.z osztályos tanulók képviselik.

További eredményes versenyzést!

Gratulálunk!

 


Kerületi Népdaléneklési Verseny 5 - 6. osztály

2014. január 21.

Kiemelt arany minősítés

Bobori Gábor 6.z

Szóló

Kiemelt arany minősítés

Dobos-Kovács András, Heim Henrik 5.z

Páros

Kiemelt arany minősítés

Biró Mátyás, Bobori Gábor, Hézsai Máté, Mao Dominik, Pham Martin, Tátrai Marcell 6.z

Énekegyüttes

Arany minősítés

Csókás Anna, Vas Anna Flóra 6.z

Duó

Arany minősítés

Bessenyői Cintia, Dobos-Kovács András, Farkas Liliána, Haszon Attila, Paunoch Péter, Ravasz Mercédesz, Tanács Antónia, Tábi Réka, Varga Ákos 5.z

Énekegyüttes

Arany minősítés

Bóna Bianka, Csókás Anna, Juhász Brigitta, Grósz Zsófia, Lei Fanni, Máté Viktória, Nguyen Puong Thao Vy, Molnár Orsolya, Simon Luca, Vas Anna Flóra, Vasas Gerda 6.z

Énekegyüttes 

Ezüst minősítés

Bessenyői Cintia 5.z

Szóló

A versenyzők felkészítője: Hajsrekker Krisztina

Valamennyi népdalénekesnek gratulálunk!

A Budapesti Népdaléneklési Versenyen Kőbányát iskolánkból Bobori Gábor 6.z, Dobos-Kovács András és Heim Henrik 5.z, valamint Biró Mátyás, Bobori Gábor, Hézsai Máté, Mao Dominik, Pham Martin és Tátrai Marcell 6.z osztályos tanulók képviselik.

Jó felkészülést és eredményes versenyzést kívánunk!


 

"Szép magyar beszéd" Kerületi Verseny 5 - 8. osztály

2013.

I. helyezett

Nguyen Phoung Thao Vy 6.z

Felkészítő tanár: Berkesziné Várhelyi Annamária

Antal Tamara 7.z

Felkészítő tanár:  Hadnagy Ágnes

II. helyezett

Herr Szilvia 8.t

Felkészítő tanár: Csernák Lászlóné

V. helyezett

Bessenyői Cintia 5.z

Felkészítő tanár: Szalontainé Szűcs Erika

Oláh Sarolta 8.z

Felkészítő tanár: Csernák Lászlóné

A kerületi verseny további részt vevői: Kis Kinga 5.z, Pölöskey Panna 6.z és Antal Jolán 7.z osztályos tanulók.

Valamennyi versenyzőnek gratulálunk!