Keress meg minket a Google+-on

Alapítvány

Tanulóink Jövőjéért Alapítvány

Adószám: 19676322-1- 42

Kérjük adója 1%-ával támogassa iskolánk alapítványát!

Digitális Témahét

Pályázatok

Focipálya bérlés

Felhívjuk minden kedves látogatónk figyelmét, hogy iskolánkban lehetőség nyílt szabadtéri, műfüves focipálya bérlésére.

Pályabérlés a titkárságon, a  260-6558 telefonszámon.

Háziversenyek 2016 - 2017.

Házi helyesíró verseny 

2016. október

5. osztály

I. helyezett

Varga Viktória 5.z

II. helyezett

Dobi Sára 5.z

III. helyezett

Pölöskey Liliána 5.t

Felkészítő tanárok:Csernák Lászlóné és Káldy Zsuzsanna

6. osztály

I. helyezett

Németi Niké 6.t

II. helyezett

Modok Luca 6.z

III. helyezett

Kató Anna Vilma 6.z

Felkészítő tanárok:  Csernák Lászlóné és Péter Ildikó

7. osztály

I. helyezett

Kiss Veronika 7.z

II. helyezett

Do Mai Nhung 7.z

III. helyezett

Szaniszló Tímea 7.t

Budavári Klaudia 7.z

Felkészítő tanárok:  Berkesziné Várhelyi Annamária és Hadnagy Ágnes

8. osztály

I. helyezett

Simkovics Roland 8.a

II. helyezett

Dobos-Kovács András 8.z

III. helyezett

Zhang Tímea 8.a

Felkészítő tanárok:  Csernák Lászlóné és Szalontainé Szűcs Erika

 

A verseny további részt vevői évfolyamonként, az elért eredmények sorrendjében: 

Koch Lili 5.z, Pölöskey Liliána 5.t, Hurubás Kende 5.z, Máté Zoltán 5.t, Horváth Nóra 5.z, Szabó Ármin 5.z, Csengői Tamás 5.t, Székely Barnabás 5.z, Juhász Dorottya 5.z, Ocztos Róbert 5.t, Punyi Patrik 5.t, Herman Alexandra 5.t, 

Villás Melinda 6.z, Meleg Zsófia 6.z, Fekete Zsófia Dominika 6.t, Kárpáti Petra 6.z,  Szegfű Petra 6.t, 

Molnár Letícia 7.t, Bálint Adrienn 7.t,

Farkas Dzsenifer 8.z, Gyovai Martin 8.a, Csach Nóra 8.t, Málovics Milla 8.z, Heim Henrik 8.z, Balogh Anett 8.a osztályos tanulók.

Valamennyi versenyzőnek gratulálunk!

A felső tagozatosok számára kiírt, kerületi helyesírási verenyen iskolánkat minden évfolyamból az első két legjobb eredményt elért tanuló fogja képviselni. Eredményes felkészülést és további sikeres versenyzést kívánunk!

 




 

Háziversenyek 2015 - 2016.

 

 

Matematika házi verseny 4. osztály 

2016. április

I. helyezett

Szabó Ármin 4.z

Felkészítő tanár:  Sulyán Mihályné

II. helyezett

Hurubás Kende 4.z

Felkészítő tanár:  Sulyán Mihályné

III. helyezett

Simon Bence 4.t

Felkészítő tanár:  Matyókáné Polyák Melinda

IV. helyezett

Kiss-Lajos Balázs 4.a

Felkészítő tanár: Jónás Ildikó

Wu Jia Wei 4.t

Felkészítő tanár:  Matyókáné Polyák Melinda

V. helyezett

Dani Amanda 4.a

Nagy Zsófia 4.a

Felkészítő tanár: Jónás Ildikó

 

A verseny továbbii részt vevői: 

Csóka István 4.a, Csengői Tamás 4.t, Elek Ádám 4.a, Germán Benddegúz 4.z, Halász Jázmin 4.t, Herman Alexandra 4.t, Kovács Kristóf 4.z, nagy Zsolt 4.a, Nguyen Anh Tuan 4.t,  Ocztos Róbert 4.t, Punyi Patrik 4.t és Varga Viktória 4.z osztályos tanulók.

A 4. évfolyam számára kiírt, kerületi matematika verenyen iskolánkat az első három helyezett, Szabó Ármin és Hurubás Kende 4.z, valamint Simon Bence 4.t osztályos tanulók fogják képviselni. Eredményes felkészülést és további sikeres versenyzést kívánunk!

 

Valamennyi versenyzőnek gratulálunk!

 


Alsó tagozatos versmondó verseny

2016. április 1.

1. osztály:

I. helyezett

Szél Csanád 1.z

Felkészítő tanár: Horvát Lászlóné

II. helyezett

Török Kamilla 1.z

Felkészítő tanár: Horváth Lászlóné

III. helyezett

Csach Bernát Tóbiás 1.t

Felkészítő tanár:  Balázs Kálmánné

Székely Noémi 1.z

Felkészítő tanár: Horváth Lászlóné


2. osztály:
I. helyezett

Bodó Anikó 2.z

Felkészítő tanár:  Varga Györgyné

Tömösváry Andrea 2.t

Felkészítő tanár:  Takács Zoltánné

II. helyezett

Gyúró András 2.z

Felkészítő tanár:  Varga Györgyné

III. helyezett

Kovács ÍVivien 2.z

Felkészítő tanár:  Varga Györgyné


3. osztály:
I. helyezett

G

Felkészítő tanár: 

II. helyezett

D

Felkészítő tanár: 

III. helyezett

Z

Felkészítő tanár: 


4. osztály:
I. helyezett

Nagy Zsolt Ferenc 4.a

Felkészítő tanár:  Jónás Ildikó

Szakács Laura 4.z

Felkészítő tanár: Sulyán Mihályné

II. helyezett

Punyi Patrik 4.t

Felkészítő tanár: Matyókáné Polyák Melinda

III. helyezett

Máté Zoltán 4.t

Felkészítő tanár: Matyókáné Polyák Melinda

 

A verseny továbbii részt vevői: 

Horváth Tran Anh Thu, Orsós Vanessza, Rab Levente, Szabó-Götz Barnabás, Vass Adrián és Virág Viktória 1.a, Bacskó Bálint, Mankovics Ákos, Szabó Lili, Ortelli Nóra, Yasen Nauras és Vörös Adrienn 1.t, Benkovics Beáta, Diczházy Oszkár és Fábián Petra 1.z , Bodor Fanni, Dóbé Ákos, Enyedi Réka, Fekete Kristóf, Huszovszky-Szabó Zoltán és Simon Dóra 2.z,  Kontha Brigitta 4.a, Herman Alexandra,4.t, Varga Viktória és Juhász Dorottya 4.z osztályos tanulók.

A kerületi versmondó versenyen iskolánkat Szél Csanád és Török Kamilla 1.z, Bodó Anikó 2.z, Tömösváry Andrea 2.t, Nagy Zsolt Ferenc 4.a és Szakács Laura 4.z sztályos tanuló képviselik majd.

Minden versenyzőnek gratulálunk!

 


 

 

Matematika házi verseny 

2016. február

5. osztály:

I. helyezett

Révész Hunor 5.z

Felkészítő tanár:  Erdeiné Krobák Edit

II. helyezett

Németi Niké 5.t

Felkészítő tanár: Szabó Erika

III. helyezett

Dorogi Márk 5.z

Felkészítő tanár:  Erdeiné Krobák Edit


6. osztály:
I. helyezett

Romsics Nóra 6.z

Felkészítő tanár:  Erdeiné Krobák Edit

II. helyezett

Kasztovszky Mihály 6.t

Felkészítő tanár: Csabainé Kürtösi Emőke

III. helyezett

Gál Krisztián 6.z

Felkészítő tanár:  Erdeiné Krobák Edit


7. osztály:
I. helyezett

Gál Dóra 7.z

Felkészítő tanár:  Petró Zsuzsa

II. helyezett

Dobos-Kovács András 7.z

Felkészítő tanár: Petró Zsuzsa

III. helyezett

Zhang Tímea 7.a

Felkészítő tanár:  Szabó Erika


8. osztály:
I. helyezett

Vas Flóra 8.z

Felkészítő tanár:  Erdeiné Krobák Edit

II. helyezett

Pölöskey Panna 8.z

Felkészítő tanár:  Erdeiné Krobák Edit

III. helyezett

Himics Viktor 8.t

Felkészítő tanár:  Petőné Bertalan Mária

Nagy Kinga 8.z

Felkészítő tanár:  Erdeiné Krobák Edit

 

A matematika házi versenyen, a  négy évfolyamon összesen 62 tanuló tanuló indult. Valamennyiüknek gratulálunk!

A kerületi matematika versenyen a Szent László Általános Iskolát 12 diákunk képviseli majd.

 

További eredményes versenyzést kívánunk!

 


 

Fővárosi Informatika Alkalmazót Tanulmányi Verseny iskolai forduló

2016. február 25.

Paint kategória

I. helyezett

Németi niké 5.t

II. helyezett

Molnár Izabell Letícia 6.a

III. helyezett

Kasztovszky Mihály 6.t

 

Kiskomplex kategória (Word és Paint)

I. helyezett

Dao László 6.t

II. helyezett

Kálló Márton 6.t

III. helyezett

Zubor Ádám 6.a


Prezentáció kategória (Powert Point) 

I. helyezett

Ji You Chen 7.z

II. helyezett

Szopcsák Nikolett 8.a

III. helyezett

Arbati Bálint

 

Felkészítő tanárok:  Péter Bernadett, Csabainé Kürtösi Emőke és Petőné Bertalan Mária

A verseny további részt vevői: Bucsi Levente 7.a, Budavári Klaudia 6.z, Csajtai Norbert 7.t Daru Alexandra, Knipfel Levente 5.t, és Ónodi Ferenc osztályos tanulók.

Fővárosi Informatika Alkalmazót Tanulmányi Verseny kerületi fordulójára minden kategóriából az első három helyezett jutott tovább.

 

Gratulálunk és további eredményes versenyzést kívánunk!

 


 
 
Herman Ottó Országos Biológia Verseny iskolai forduló
 
2016. február 2.
 
 
I. helyezett

Erdei Gábor 7.z

Juhász Brigitta 8.z

Vörös Bálint 7.a

II. helyezett

Fűrész Arnold 7. a

III. helyezett

Zhang Tímea 7.a

IV. helyezett

Bucsi Levente 7.a

V. helyezett

Dobos-Kovács András 7.z

VI. helyezett

Gyovai-Rafa Martin 7.a

 

Felkészítő tanár:  Horváth Erzsébet és Ivánné Vidra Mária

 
A Herman Ottó Országos Biológia Verseny kerületi fordulóján iskolánkat Erdei Gábor 7.z, Juhász Brigitta 8.z, osztályos tanulók képviselik majd.
 
 Gratulálunk és további eredményes versenyzést kívánunk!

 


 

Hevesy György Országos Kémia Verseny iskolai forduló
 
2016. január 21.
 
7. osztály
I. helyezett

Fűrész Arnold 7. a

II. helyezett

Zhang Tímea 7.a

III. helyezett

Dobos-Kovács András 7.z


8. osztály

I. helyezett

Juhász Brigitta 8.z

II. helyezett

Ley Fanni 8.z

III. helyezett

Márton Alex 8.a

 
Felkészítő tanár:  Ssabó Erika
 
A Hevesy György Országos Kémia Verseny kerületi fordulóján iskolánkat Fűrész Arnold 7.a, Juhász Brigitta 8.z, Ley Fanni 8.z és Zhang Tímea 7.a osztályos tanulók képviselik majd.
 
 Gratulálunk és további eredményes versenyzést kívánunk!
 
 

 

Szépen olvasó verseny 4. osztály

2015. 

I. helyezett

Dorogi Annabella 4.t

Felkészítő tanár: Matyókáné Polyák Melinda

Juhász Dorottya 4.z

Felkészítő tanár:  Sulyán Mihályné

II. helyezett

Máté Zoltán 4.t

Simon Bence 4.t

Felkészítő tanár: Matyókáné Polyák Melinda

III. helyezett

Csóka Máté 4.a

Elek Ádám 4.a

Kovács Kristóf 4.z

Felkészítő tanár:  Jónás Ildikó és Sulyán Mihályné

 

A verseny további részt vevői:

Filip-Orbán Katinka 4.z, Hirsch Éva Marianna 4.a, Kontha Brigitta 4.a, Nagy Zsolt Ferenc 4.a, , Punyi Patrik 4.t, Skrabut Regina 4.t,  Szabó Hanna 4.z, Székely Barnabás 4.z és Varga Viktória 4.z osztályos tanulók.

A kerületi Szépen olvasó versenyen a Szent László Általános Iskolát Dorogi Annabella 4.t és Juhász Dorottya 4.z osztályos tanulók képviselik majd.

Gratulálunk!

 

 


 

Házi versmondó verseny

2016.

5. osztály:

I. helyezett

Munkácsi Anna 5.a

Felkészítő tanár: Hadnagy Ágnes 

II. helyezett

Fekete Zsófia Domunika 5.a

Felkészítő tanár: Hadnagy Ágnes

III. helyezett

Németi Niké 5.t

Felkészítő tanár:  Csernák Lászlóné


6. osztály:
I. helyezett

Kasztovszky Mihály 6.t

Felkészítő tanár:  

II. helyezett

Nagy Balázs 6.z

Felkészítő tanár: Hadnagy Ágnes

III. helyezett

Busz Barnabás 6.t

Felkészítő tanár:  


7. osztály:
I. helyezett

Varga Balázs 7.a

Felkészítő tanár:  Szalontainé Szűcs Erika

II. helyezett

Stoian Márk 7.z

Felkészítő tanár: Csernák Lászlóné

III. helyezett

Regős Bence 7.t

Felkészítő tanár:  Káldy Zsuzsanna


8. osztály:
I. helyezett

Bobori Gábor 8.z

Felkészítő tanár:  Berkesziné Várhelyi Annamária

II. helyezett

Nagy Kinga 8.z

Felkészítő tanár:  Berkesziné Várhelyi Annamária

III. helyezett

Vasas Gerda 8.z

Felkészítő tanár:  Berkesziné Várhelyi Annamária

A verseny további részt vevői: osztályos tanulók.

A kerületi Szépen olvasó versenyen a Szent László Általános Iskolát tanulók képviselik majd.

Gratulálunk!

 


 

Kazinczy Ferenc Szépkiejtési Verseny iskolai fordulója

2015. november

5. osztály

I. helyezett

Németi Niké 5.t

Felkészítő tanár:  Csernák Lászlóné

II. helyezett

Rácz Bence Kristóf 5.a

Felkészítő tanár:  Hadnagy Ágnes

III. helyezett

Knipfel Levente 5.t

Felkészítő tanár:  Csernák Lászlóné


6. osztály
I. helyezett

Do Mai Houng 6.a

Felkészítő tanár:  Szalontainé Szűcs Erika

II. helyezett

Borsos Viktória 6.z

Felkészítő tanár: Hadnagy Ágnes

III. helyezett

Bedák Regina 6.t

Felkészítő tanár:  


7. osztály
I. helyezett

Varga Balázs 7.a

Felkészítő tanár:  Szalontainé Szűcs Erika

II. helyezett

Málovics Milla 7.z

Felkészítő tanár: Csernák Lászlóné

III. helyezett

Besenyői Cintia.7.z

Felkészítő tanár: Csernák Lászlóné


8. osztály
I. helyezett

Bóna Bianka 8.z

Felkészítő tanár:  Berkesziné Várhelyi Annamária

II. helyezett

Bogdán Mariann 8.a

Felkészítő tanár:  

III. helyezett

Vágási Nikolett 8.t

Felkészítő tanár:  

A verseny további részt vevői:

osztályos tanulók.

A kerületi Szépen olvasó versenyen a Szent László Általános Iskolát tanulók képviselik majd.

Gratulálunk!

 




 

Háziversenyek 2014 - 2015.

 

Mesemondó verseny 1 - 2. osztály

2015. április 15.

I. helyezett

Gyúró András 1.z

Felkészítő tanár: Varga Györgyné

Fábry Menta 2.z

Felkészítő tanár: Csabáné Illyés Krisztina

II. helyezett

Tömösváry Andrea 1.t

Felkészítő tanár: Takács Zoltánné

III. helyezett

Le Quynh Anh 2.a

Felkészítő tanár: Pálffi Éva

 

Mesemondó verseny 3. osztály

2015. április 15.

I. helyezett

Nagy Zsolt Ferenc 3.a

Felkészítő tanár: Jónás Ildikó

II. helyezett

Varga Viktória 3.z

Felkészítő tanár: Sulyán Mihályné

A verseny további résztvevői:

Dobó Ákos 1.z, Fekete Kristóf 1.z, Madar Edina 1.a, Orere Bence 2.t, Orere Vince 2.t és Sztankai Vanessza 2.t osztályos tanulók.

 

Gratulálunk!
 

Helyesíró verseny 4. osztály

2015. március 19.

I. helyezett

Németi Niké 4.t

Felkészítő tanár: Horváth Lászlóné

Ngyuen Duy Anh 4.a

Felkészítő tanár: Matyókáné Polyák Melinda

II. helyezett

Mészáros Nóra 4.z

Felkészítő tanár: Zvaráné Szlifka Gabriella

Varga Balázs 4.t

Felkészítő tanár: Horváth Lászlóné

III. helyezett

Pócsik Anna 4.t

Felkészítő tanár: Horváth Lászlóné

A verseny további résztvevői:

Csende Balázs 4.a, Csökönyi Norbert 4.z, Kató Anna 4.z, Knipfel Levente 4.t, László-Szolcsányi Attila 4.t, Munkácsi Anna 4.a, Pauer Andrea 4.z, Varga Máté 4.a és Wendler Nóra 4.a osztályos tanulók.

 

Valamennyi versenyzőnek gratulálunk!


 

Szépen író verseny 2. osztály

2015. február 11.

I. helyezett

Torda Csenge 2.z

Felkészítő tanár: Csabáné Illyés Krisztina

II. helyezett

Gödri Attila 2.t

Felkészítő tanár:Turi Anikó

III. helyezett

Borcsik Mónika 2.a

Felkészítő tanár: Pálffi Éva

A verseny további résztvevői:

Bábosik Csenge 2.z, Fábry Menta 2.z, Geszler János 2.z, Kató Sára 2.t,  Le Quynh Anh 2.a, Nguyen Thanh Long 2.a és Zhang Tian Tian Szofi 2.z osztályos tanulók.

Valamennyi versenyzőnek gratulálunk!


Matematika verseny 4. osztály

2015. február 06.

I. helyezett

Pauer Andrea 4.z

Felkészítő tanár: Zvaráné Szlifka Gabriella

II. helyezett

Tran Hoang Tuan 4.t

Felkészítő tanár: Horváth Lászlóné

III. helyezett

Csende Balázs 4.a

Melegh Bende 4.a

Felkészítő tanár: Matyókáné Polyák Melinda

Varga Balázs Jenő 4.t

Felkészítő tanár: Horváth Lászlóné

A verseny további résztvevői:

Borsos-Szabó Ábris 4.z, Dorogi Márk 4.z, Munkácsi Anna 4.a, Révész Hunor 4.z és Varga Náté 4.a osztályos tanulók.

Valamennyi versenyzőnek gratulálunk!


Őszi rajzverseny eredménye: 

 2014. október

   1-2. évfolyam

 I. hely:            II. hely            III. hely

Bábosik           Csabai          Bodó

    Csenge 2.z       Anna 2.z      Anikó 1.z

     Boresik            Sáfrány        Dobos-K.

Mónika 2.a      Tamás 1.z      Anna 2.z

 

KÜLÖNDÍJ:  Dao Tamás   2.a

                      Sárosi Vilmos  2.a

GRATULÁLUNK!

 

Őszi rajzverseny eredménye: 

 2014. október

 3-4. évfolyam

 I. hely:            II. hely            III. hely

Németi        Inotai               Mészáros

Niké 4.t       Tamara 4.t      Nóra   4.z

Modok        Cornea            Villás

Luca 4.z       Patrícia 4.t      Melinda

                                                   4.z

KÜLÖNDÍJ:  Szíj Jázmin   4.z

                      Csengői Tamás  3.t

GRATULÁLUNK!

VERSMONDÓ VERSENY                                              

1.évfolyam.

I.             Tömösváry  Andrea        1.t

                Bodó Anikó                   1.z

II.            Gyúró András                 1.z

III.          Madar Edina Zoé             1.a

 

Részt vettek:     Kapeller Tamás   1.a, Udvari Roland  1.a, Sztojka Alex  1.a

                        Berki Viktória  1.a, Kiss- Lajos Anna  1.t,László Szolcsányi Amira 1.t

                        Nagy Marcell 1.t, Stumpf Milán 1.t, Fekete Kristóf 1.z

                        Bartha Míra 1.z, Kovács Vivien 1.z   

 

2. évfolyam: 

                      

I.             Le  Quynh Anh                2.a

I.             Orere Vince                     2.t

II             Gál Barbara                     2.z

III.          Nagy Tamás                     2.a

 

Részt vettek:      Borcsik Mónika 2.a          Németh Vanda 2.a           Kámán Bence 2.a 

                         Gaál Gábor         2.t         Szabó Virgínia   2.t          Nehéz Dorka 2.t

                         Szegvári Roland  2.z        Bata Lili                2.z      Bata Zselyke  2.z

                         Skripek Patrik    2.a         Gál Nándor Áron 2.t         Sándor Ádám   2.z

3. évfolyam:

I.             Dobi Sára            3.z

II.            Szakács Laura    3.z

III.          Nagy Zsolt           3.a

              Ocztos Róbert      3.t

 

Részt vettek:       Elek Ádám   3.a     Dani Amanda    3.a          Cornea Viktória   3.a

                          Buzás Máté   3.t      Csegői Tamás  3.t           Simon Bence  3.t

                          Dancs Nóra  3.z        Filip –Orbán Katinka 3.z   Tran Phuong Linh  3.z 

                          Kedves Zita 3.a         Schell Antónia  3.a          Máté Zoltán  3.t

                          Punyi Patrik  3.t

 4. évfolyam:

 

I.             Munkácsi Anna                4.a

I.             Németi Niké                     4.t

II.            Oláh Szilvia                     4.t

III.          Szabó Vanessza               4.t

 

 

Részt vettek:                           Bartha Milán      4.a          Wendler Nóra   4.a         

                                               Inotai Tamara    4.t          Szegfű Petra    4.t

                                               Kató Anna        4.z

 

SZÉPEN OLVASÓ VERSENY       

4. évfolyam

 I. helyezett:

    Németi Niké                    4.t         

    Modok Luca                    4.z

II. helyezett:

    Csende Balázs Péter       4.a

    Csökönyi Norbert            4.z

III. helyezett:

      Knipfel Levente              4.t

GRATULÁLUNK!